Pytanie

06.08.2012
Jestem po rozwodzie. Płacę alimenty na dziecko. Była żona pracuje. Obecnie chcę zawrzeć nowy związek małżeński. Moja przyszła żona prowadzi własną działalność i zarabia o wiele więcej niż ja. Czy po zawarciu związku będzie to podstawą do płacenia wyższych alimentów na dziecko? Dodam że planujemy rozdzielność majątkową

Do uzyskania pełnego dostępu konieczne jest logowanie.

Nie masz jeszcze konta?

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • Zawiadomienie o zajęciu pozostałych praw majątkowych u dłużnika zajętej wierzytelności pobierz

  • [POG-4/R] Załącznik do deklaracji POG-4 dla podatku od gier pobierz

  • KRS- Z7 Wniosek o zmianę danych podmiotu w rejestrze przedsiębiorców - przedsiębiorstwo zagraniczne w rozumieniu art. 36 pkt 11 ustawy o krajowym rejestrze sądowym pobierz

  • Umowa darowizny samochodu pobierz

więcej