Pytanie

22.03.2010
Czy stowarzyszenie nie będące organizacją pożytku publicznego ma obowiązek składania do KRS dokumentów finansowych. Jeżeli tak to jakich dokładnie? Czy wniosek (jeżeli jest obowiązkowy) w KRS tak samo jak w przypadku podmiotów prawa handlowego podlega opłacie?

Do uzyskania pełnego dostępu konieczne jest logowanie.

Nie masz jeszcze konta?

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • Oświadczenie pracownika samorządowego o wykonywaniu działalności gospodarczej pobierz

  • Umowa o odpowiedzialności materialnej za powierzone mienie pobierz

  • [DRUK ZP-2/WR] Protokół postępowania o udzielenie zamówienia o wartości mniejszej niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych, prowadzonego w trybie zamówienia ... pobierz

  • Rezygnacja z wykonywania pracy przez pracownika tymczasowego pobierz

więcej