Pytanie

20.03.2012
W umowie o dzieło widnieje zapis, iż wynagrodzenie zostanie wpłacone w gotówce do rąk wykonawcy. Czy przy umowach o dzieło wynagrodzenie może być wypłacone w gotówce czy też musi być wypłacone na rachunek bankowy?

Do uzyskania pełnego dostępu konieczne jest logowanie.

Nie masz jeszcze konta?

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • Pozew o podwyższenie alimentów pobierz

  • Wniosek o dział spadku pobierz

  • Wniosek o wszczęcie egzekucji w celu wymuszenia zaniechania czynności pobierz

  • [DRUK ZP-2/WR] Protokół postępowania o udzielenie zamówienia o wartości mniejszej niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych, prowadzonego w trybie zamówienia ... pobierz

więcej