Pytanie

19.01.2011
Towarzystwo Naukowe posiadające formę prawną stowarzyszenia wraz z inną publiczna placówka naukową prowadzi odpłatne studia podyplomowe. Czy w związku z tym należy uznać, że Towarzystwo Naukowe prowadzi działalność gospodarczą?

Do uzyskania pełnego dostępu konieczne jest logowanie.

Nie masz jeszcze konta?

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • INF-W Informacja półroczna dotycząca spełniania przez pracodawców prowadzących zakłady pracy chronionej albo zakłady aktywności zawodowej warunków określonych w art.28 i art. 33 ust.1 i 3 ustawy pobierz

  • ZUS Rp6 kwestionariusz dot okresów składkowych nieskładkowych pobierz

  • Zawiadomienie o zajęciu praw majątkowych pobierz

  • ZUS ZZU- Zgłoszenie zapytania ubezpieczonego pobierz

więcej