Pytanie

01.10.2009
Chciałbym się dowiedzieć czy potrzebuję pozwolenie wodnoprawne na wprowadzanie do gruntu wód czystych deszczowych. Prowadzę działalność gospodarczą i na swoim terenie posiadam płytę betonową o powierzchni ok 20 m2. Po płycie nie jeżdżą samochody, nie jest więc zabrudzona smarami, olejami itd. Z płyty woda wyłapywana jest przez przez kanalik i wprowadzana drenażem rozłączającym do gruntu. Drenaż jest z dala od granic mojej działki a więc nie ma oddziaływania na sąsiednie działki. Czy w takim razie jest to szczególne korzystanie z wód na które potrzebne jest pozwolenie?

Do uzyskania pełnego dostępu konieczne jest logowanie.

Nie masz jeszcze konta?

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • [PIT-8s] Informacja o wysokości wypłaconego stypendium pobierz

  • Umowa zamiany pojazdu samochodowego pobierz

  • ZUS FZLA Wniosek w sprawie upoważnienia do wystawiania zaświadczeń lekarskich pobierz

  • KRS- Z7 Wniosek o zmianę danych podmiotu w rejestrze przedsiębiorców - przedsiębiorstwo zagraniczne w rozumieniu art. 36 pkt 11 ustawy o krajowym rejestrze sądowym pobierz

więcej