Pytanie

02.04.2012
Czy akceptacja regulaminu poprzez odznaczenie pola na stronie internetowej jest wystarczającym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych wrażliwych? Czy chronione dane osobowe sensytywne w rozumieniu art. 27 ustawy o ochronie danych osobowych, mogą być przetwarzane wyłącznie za pisemną zgodą?

Do uzyskania pełnego dostępu konieczne jest logowanie.

Nie masz jeszcze konta?

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • [KW-WPIS] Wniosek o wpis w księdze wieczystej pobierz

  • KRS-W4 Wniosek o rejestrację podmiotu w rejestrze przedsiębiorców- spółka z ograniczona odpowiedzialnością, spółka akcyjna pobierz

  • Porozumienie w sprawie zawieszenia stosowania niektórych przepisów prawa pracy (art.9¹ k.p.) pobierz

  • ZUS Z17 karta zasiłkowa pobierz

więcej