Pytanie

19.08.2010
W związku z wyrokiem NSA II OSK 1887/07 dot. opłat adiacenckich na podst. decyzji o warunkach zabudowy-czy jest możliwe odzyskanie poniesionych opłat adiacenckich -jeśli tak to w jakim terminie i jak miałaby wyglądać ścieżka postępowania w tych przypadkach? Czy wyrok jest obowiązujący dla wszystkich gmin i co w przypadku,gdy opłaty zostały naliczone po tym wyroku .Czy również można odnosić ww. wyrok do opłat adiacenckich po podziale działki (po decyzji o warunkach zabudowy)?

Do uzyskania pełnego dostępu konieczne jest logowanie.

Nie masz jeszcze konta?

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • ZUS Rp-1Epom Wniosek o emeryturę pomostową pobierz

  • [AKC–4/C] Podatek akcyzowy od piwa pobierz

  • KRS- Z7 Wniosek o zmianę danych podmiotu w rejestrze przedsiębiorców - przedsiębiorstwo zagraniczne w rozumieniu art. 36 pkt 11 ustawy o krajowym rejestrze sądowym pobierz

  • Zarzuty pozwanego wobec nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym pobierz

więcej