Pytanie

12.03.2010
Od jakiegoś czasu istnieje obowiązek przeprowadzania pomiarów natężenia oświetlenia. Kto może dokonywać pomiarów. Czy mając uprawnienia pomiarowe elektryczne EP i uprawnienia eksploatacyjne E oraz uprawnienia dozorowe D mogę mierzyć również natężenie oświetlenia?

Do uzyskania pełnego dostępu konieczne jest logowanie.

Nie masz jeszcze konta?

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • Umowa o zakazie konkurencji po ustaniu stosunku pracy pobierz

  • Zgłoszenie wypadku przy pracy pracownika pobierz

  • Porozumienie w sprawie zawieszenia stosowania niektórych przepisów prawa pracy (art.9¹ k.p.) pobierz

  • KRS ZC Zmiana - wspólnicy spółki komandytowej - załącznik do wniosku o zmianę danych w rejestrze przedsiębiorców pobierz

więcej