Pytanie

04.12.2009
Nasza firma uczestniczyła w postępowaniu zakupowym zorganizowanym przez urząd państwowy. Postępowanie o niskiej wartości nie podlegało przepisom ustawy o zamówieniach publicznych. Po wyłonieniu dostawcy, na podstawie ustawy o dostępie do informacji publicznej, poprosiliśmy urząd o udostępnienie dokumentu wewnętrznego/notatki w której pracownicy urzędu podsumowują postępowanie i wskazują dostawcę. Czy urząd na podstawie ustawy o dostępie do informacji publicznej ma obowiązek nam taki dokument przedstawić?

Do uzyskania pełnego dostępu konieczne jest logowanie.

Nie masz jeszcze konta?

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • Wniosek o wyłączenie sędziego pobierz

  • Utworzenie jednostki organizacyjnej – decyzja pobierz

  • KRS- Z1 Wniosek o zmianę danych podmiotu w rejestrze przedsiębiorców - spółka jawna, partnerska, komandytowa pobierz

  • [PIT-2c]Oświadczenie osoby otrzymującej stypendium, o którym mowa w art. 21 ust.1 pkt 40b ustawy z dnia 26 lipca 1991r. o podatku dochodowym od osób fizycznych pobierz

więcej