Pytanie

02.04.2012
Czy akceptacja regulaminu poprzez odznaczenie pola na stronie internetowej jest wystarczającym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych wrażliwych? Czy chronione dane osobowe sensytywne w rozumieniu art. 27 ustawy o ochronie danych osobowych, mogą być przetwarzane wyłącznie za pisemną zgodą?

Do uzyskania pełnego dostępu konieczne jest logowanie.

Nie masz jeszcze konta?

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • Wniosek wierzyciela o wszczęcie egzekucji z rachunku bankowego dłużnika pobierz

  • [IFT-2/IFT-2R] Informacja o wysokości przychodu (dochodu) uzyskanego przez podatników podatku dochodowego od osób prawnych niemających siedziby lub zarządu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej pobierz

  • Oświadczenie o zrzeczeniu się doręczenia postanowienia z uzasadnieniem pobierz

  • Oświadczenie o posiadanym prawie do dysponowania nieruchomością na cele budowlane pobierz

więcej