Pytanie

29.09.2009
Na początku 2007 roku zakupiłem działkę pow. 2430 m2. Została ona podzielona na części i 15 września 2009 sprzedałem jej część - 688 m2. Jakiej wysokości mam zapłacić podatek ( jak go policzyć - czy np. akt notarialny zakupu jest kosztem i jakiej wysokości ), kiedy mam termin zapłaty tego podatku i jakie dokumenty powinienem złożyć w urzędzie skarbowym i w jakim terminie?

Do uzyskania pełnego dostępu konieczne jest logowanie.

Nie masz jeszcze konta?

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • Zgłoszenie pracodawcy do Powiat. Inspekt. Sanitarnego pobierz

  • KRS-W4 Wniosek o rejestrację podmiotu w rejestrze przedsiębiorców- spółka z ograniczona odpowiedzialnością, spółka akcyjna pobierz

  • Pozew wzajemny pobierz

  • Porozumienie w sprawie skrócenia okresu wypowiedzenia (art. 36 § 6 kp) pobierz

więcej