Pytanie

07.01.2010
Jestem zatrudniona na umowę o pracę w pełnym wymiarze w firmie i płacę podatek wg zasad ogólnych oraz jednocześnie mam zarejestrowaną firmę i rozliczam się na zasadach karty podatkowej. Samotnie wychowuję dziecko, mąż nie żyje. Czy w rozliczeniu rocznym za 2009 PIT 37 mogę skorzystać z ulgi prorodzinnej?

Do uzyskania pełnego dostępu konieczne jest logowanie.

Nie masz jeszcze konta?

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • Wniosek o o udostępnienie informacji publicznej pobierz

  • [AKC - R] Zgłoszenie rejestracyjne w zakresie podatku akcyzowego (do nowych przepisów o podatku akcyzowym) pobierz

  • [PIT-14]Informacja o: - wysokości wycofanego ze spółdzielni mieszkaniowej wkładu budowlanego lub mieszkaniowego *) - wysokości wycofanych lub przeniesionych na rzecz osób trzecich oszczędności z kasy mieszkaniowej pobierz

  • [KRS- W7] Wniosek o rejestrację podmiotu w rejestrze przedsiębiorców - przedsiębiorstwo zagraniczne w rozumieniu art. 36 pkt. 11 ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym pobierz

więcej