Pytanie

15.06.2010
Zakupiłem w 2006 r. działkę o powierzchni 1400 m2, z której została wydzielona droga o powierzchni 400 m2, która obecnie jest zapisana w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego. Działkę nabyłem po sprzedaży innej nieruchomości z zaznaczeniem do urzędu skarbowego, że środki przeznaczę na inny cel budowlany i tak się stało. Wartość sprzedanej nieruchomości odpowiada wartości nabytej działki o pow 1400m2. Jeżeli 400 m2 zostanie przejęte przez gminę na cele drogowe a nie minie 5 lat od daty zakupu i dostanę za to odszkodowanie to czy będę musiał zapłacić podatek za otrzymane odszkodowanie.

Do uzyskania pełnego dostępu konieczne jest logowanie.

Nie masz jeszcze konta?

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • Z-KW Karta statystyczna wypadku (2010) pobierz

  • Zgłoszenie wypadku przy pracy pracownika pobierz

  • WNIOSEK o wydanie zezwolenia na pracę cudzoziemca na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej pobierz

  • Porozumienie w sprawie zawieszenia stosowania niektórych przepisów prawa pracy (art.9¹ k.p.) pobierz

więcej