Pytanie

24.03.2009
Kiedy i ile razy w roku oraz w jakiej wysokości można zaksięgować fakturę „ usługę gastronomiczną (bez alkoholu) „ jako koszty prowadzonej działalności gospodarczej, czy można odpisać z tego tytułu podatek 7% VAT

Do uzyskania pełnego dostępu konieczne jest logowanie.

Nie masz jeszcze konta?

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • Porozumienie w sprawie skrócenia okresu wypowiedzenia (art. 36 § 6 kp) pobierz

  • Pozew o uchylenie alimentów pobierz

  • [CIT-5] Oświadczenie podatnika o przeznaczeniu dochodów z dywidend lub innych przychodów z tytułu udziału w zyskach osób prawnych pobierz

  • [INF-B] Informacja o winie, napojach fermentowanych i wyrobach pośrednich w składzie podatkowym pobierz

więcej