Pytanie

09.08.2011
Czy istnieje obowiązek opłacenia podatku akcyzowego sprowadzonego w listopadzie 2007 r. auta typu: samochód specjalny typu Camper Fiat ducato 6-osobowy o ładowności 658 i masie całkowitej 3300 do dalszej odsprzedaży.

Do uzyskania pełnego dostępu konieczne jest logowanie.

Nie masz jeszcze konta?

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • Pozew o zwrot zadatku pobierz

  • Wniosek o rozstrzygnięcie o istotnych sprawach dziecka pobierz

  • [KRS-W14] Wniosek o rejestrację podmiotu w rejestrze przedsiębiorców - spółdzielnia europejska pobierz

  • [DRUK ZP-1/ZODSZ] Protokół postępowania o udzielenie zamówienia o wartości zamówienia równej lub przekraczającej kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych ... pobierz

więcej