Pytanie

16.06.2009
Prowadzę usługi wymiany okien i drzwi. Jestem płatnikiem podatku VAT. Ostatnio wystawiałem fakturę na wymianę drzwi antywłamaniowych w Ambasadzie Republiki Bułgarii i tam powiedziano mi, że oni biorą tylko faktury z 0% stawką VAT. Czy faktycznie powinienem wystawić fakturę z 0% stawką VAT, czy też ze stawką taką jak zwykle, a Ambasada powinna upomnieć się o zwrot podatku VAT od urzędu skarbowego?

Do uzyskania pełnego dostępu konieczne jest logowanie.

Nie masz jeszcze konta?

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • KRS ZU Zmiana - członkowie europejskiego zgrupowania interesów gospodarczych - załącznik do wniosku o zmianę danych w rejestrze przedsiębiorców pobierz

  • Porozumienie w sprawie skrócenia okresu wypowiedzenia (art. 36 § 6 kp) pobierz

  • Pozew o wydanie ruchomości pobierz

  • Interwencja uboczna pobierz

więcej