Pytanie

30.11.2011
Czy z faktury VAT dotyczącej zakupu kalendarzy rozdanym naszym klientom można odliczyć podatek VAT? Nadmieniam, że zakup kalendarzy został zakwalifikowany jako koszty reklamy.

Do uzyskania pełnego dostępu konieczne jest logowanie.

Nie masz jeszcze konta?

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • [PIT-28/B]Informacja o przychodach podatnika z działalności prowadzonej w formie spółki (spółek) osób fizycznych pobierz

  • Wniosek o zabezpieczenie spadku pobierz

  • [DRUK ZP-1/WR] Protokół postępowania o udzielenie zamówienia o wartości zamówienia równej lub przekraczającej kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych ... pobierz

  • Pozew o zachowek pobierz

więcej