Pytanie

02.08.2011
Witam, proszę o pomoc w rozwiązanu nastepującej sprawy. Firma zakupiła na terenie UE przyczepe kampingową do celów firmowych od osoby prywatnej na podstawie umowy kupna sprzedaży. Czy należy zapłacić podatek PCC, gdzie zgłosić fakt zakupu i jakie obowiązuja terminy. Jakie czynności należy dopełnić? Czy w razie sprzedaży takiej przyczepy innej firmie należy doliczyć podatek vat?

Do uzyskania pełnego dostępu konieczne jest logowanie.

Nie masz jeszcze konta?

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • Informacja o odmowie sprostowania świadectwa pracy pobierz

  • [DRUK ZP-1/WR] Protokół postępowania o udzielenie zamówienia o wartości zamówienia równej lub przekraczającej kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych ... pobierz

  • Zawiadomienie o testamencie ustnym, którego treść nie została spisana pobierz

  • Wniosek o nadanie orzeczeniu klauzuli wykonalności pobierz

więcej