Pytanie

28.07.2013
Czy mogę się ubiegać o prawo do zachowku w następującej sytuacji? 15 lat temu moja matka przekazała umową darowizny w formie aktu notarialnego mojej siostrze dom oraz działkę. Ja nie otrzymałem nic. Czy teraz, po jej śmierci mogę wystąpić o prawo do zachowku z majątku darowanego siostrze?

Do uzyskania pełnego dostępu konieczne jest logowanie.

Nie masz jeszcze konta?

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • Oświadczenie pozwanego o wyrażeniu zgody na udział w postępowaniu mediacyjnym pobierz

  • [DRUK ZP-1/NBO] Protokół postępowania o udzielenie zamówienia o wartości zamówienia równej lub przekraczającej kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych ... pobierz

  • [DRUK ZP-18] Lista wykonawców wykluczonych z postępowania o udzielenie zamówienia pobierz

  • [INF-D] Informacja o paliwach silnikowych w składzie podatkowym - z wyłączeniem gazu pobierz

więcej