Pytanie

16.06.2009
W 1979 roku babcia oddała ziemię w całości na Skarb Państwa za tzw. rencistówkę, zostawiając dom, w którym obecnie mieszkam. Działka została podzielona na pół i jedna część jest gminna. Natomiast druga jest Agencji Nieruchomości Rolnych i wyawiona na przetarg. Czy ja jako przodek byłej właścicielki mam prawo do pierwokupu tej działki od ANR?

Do uzyskania pełnego dostępu konieczne jest logowanie.

Nie masz jeszcze konta?

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • Porozumienie w sprawie skrócenia okresu wypowiedzenia (art. 36 § 6 kp) pobierz

  • ZUS ZBA - Informacja o numerach rachunków bankowych płatnika składek pobierz

  • [VAT-9] Deklaracja dla podatku od towarów i usług od importu usług lub dostawy dla której podatnikiem jest nabywca pobierz

  • Umowa o zakazie konkurencji w czasie trwania stosunku pracy pobierz

więcej