Pytanie

03.12.2009
Witam. W niedługim czasie zamierzam wykupić wycieczkę zagraniczną , która odbędzie się latem przyszłego roku. Ze względu na to, że w chwili obecnej biura turystyczne w dużej mierze zamiast oferty last minute, która parę lat temu była bardzo korzystna finansowo oferują tzw. first minute dzięki, której zimą można wykupić w dużo korzystniejszej cenie wycieczkę na wiosnę bądź lato roku następnego planuję wykupić wycieczkę w ofercie first minute. Na dzień dzisiejszy oferta przedstawiona mi przez biuro turystyczne Y jest bardzo korzystna i poważnie zastanawiam się nad wykupieniem wycieczki właśnie u Y. Chciałbym jednak się dowiedzieć, czy biuro turystyczne będzie mogło podwyższyć cenę wycieczki po tym jak już podpiszemy umowę i wpłacimy zaliczkę??

Do uzyskania pełnego dostępu konieczne jest logowanie.

Nie masz jeszcze konta?

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • Udzielenie prokury oddziałowej pobierz

  • [DRUK ZP-1/DK] Protokół postępowania o udzielenie zamówienia o wartości zamówienia równej lub przekraczającej kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych ... pobierz

  • N-9 Zaświadczenie o stanie zdrowia pobierz

  • Testament własnoręczny z wydziedziczeniem pobierz

więcej