Pytanie

15.01.2010
Prowadzę komis z telefonami komórkowymi. Są to telefony używane. Czy telefony pozostawione do naprawy, a nieodebrane przez 90 dni mogą ulec przepadkowi?

Do uzyskania pełnego dostępu konieczne jest logowanie.

Nie masz jeszcze konta?

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • Porozumienie w sprawie zawieszenia stosowania niektórych przepisów prawa pracy (art.9¹ k.p.) pobierz

  • Wniosek pozwanego o sporządzenie uzasadnienia orzeczenia i doręczenie orzeczenia wraz z uzasadnieniem pobierz

  • [PIT-8c]Informacja o przychodach z innych źródeł oraz niektórych dochodach z kapitałów pieniężnych pobierz

  • Protokół zajęcia i odbioru ruchomości pobierz

więcej