Pytanie

19.11.2009
Osoba zatrudniona na podstawie umowy zlecenia. Po zakończeniu umowy okazało się ,że zniszczyła towar należący do zleceniodawcy. W jaki sposób ubiegać się odszkodowanie za zniszczony towar i na jakiej podstawie?

Do uzyskania pełnego dostępu konieczne jest logowanie.

Nie masz jeszcze konta?

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • [DRUK ZP-2/LE] Protokół postępowania o udzielenie zamówienia o wartości zamówienia mniejszej niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych, prowadzonego w trybie ... pobierz

  • Zawiadomienie o zaprzestaniu prowadzenia działalności gospodarczej pobierz

  • KRS- W22 Wniosek o rejestrację podmiotu w rejestrze stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji, publicznych zakładów opieki zdrowotnej - publiczny zakład opieki zdrowotnej, kolumna transportu sanitarnego pobierz

  • [POG-4/R] Załącznik do deklaracji POG-4 dla podatku od gier pobierz

więcej