Pytanie

18.06.2013
Znajomy stolarz miał wykonać meble kuchenne. Wpłaciłam na poczet wynagrodzenia zaliczkę. Tydzień temu zadzwonił jednak do mnie i powiedział, że jednak nie zrobi mi zamówionych mebli, oczywiście podał powody rezygnacji, ale nie wiem na ile zgadzają się one z prawdą. Czy w takiej sytuacji mogę wystąpić z żądaniem zwrotu zaliczki?

Do uzyskania pełnego dostępu konieczne jest logowanie.

Nie masz jeszcze konta?

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • Wniosek o udzielenie urlopu wychowawczego pobierz

  • [DRUK ZP-2] Protokół postępowania o udzielenie zamówienia o wartości zamówienia mniejszej niż kwoty określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych pobierz

  • [DRUK ZP-13] Zbiorcze zestawienie postąpień wiążących w chwili zamknięcia aukcji elektronicznej pobierz

  • [DRUK ZP-12] Zbiorcze zestawienie ofert/ofert wstępnych pobierz

więcej