Pytanie

12.08.2013
Czy osoba, która przed kilkoma miesiącami odrzuciła spadek (córka spadkodawcy) może teraz domagać się zachowku? Jestem synem spadkodawcy i to mi przypadł cały spadek po ojcu.

Do uzyskania pełnego dostępu konieczne jest logowanie.

Nie masz jeszcze konta?

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • Świadectwo pracy pobierz

  • Umowa cesji wierzytelności pobierz

  • [VAT-Z] Zgłoszenie o zaprzestaniu wykonywania czynności podlegających opodatkowaniu podatkiem od towarów i usług pobierz

  • [DRUK ZP-1/PO] Protokół postępowania o udzielenie zamówienia o wartości zamówienia równej lub przekraczającej kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych ... pobierz

więcej