Porady prawne

  • 2009-11-19

    Osoba zatrudniona na podstawie umowy zlecenia. Po zakończeniu umowy okazało się ,że zniszczyła towar należący do zleceniodawcy. W jaki sposób ubiegać się odszkodowanie za zniszczony towar i na jakiej podstawie?
    sprawdź odpowiedź

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • Wniosek o o udostępnienie informacji publicznej pobierz

  • Pełnomocnictwo rodzajowe pobierz

  • [INF-C] Informacja o piwie w składzie podatkowym pobierz

  • [DRUK ZP-1/WR] Protokół postępowania o udzielenie zamówienia o wartości zamówienia równej lub przekraczającej kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych ... pobierz

więcej