Pytanie

08.02.2012
Czy prokurent musi być wpisany do KRS? Czy prokurent może zakupić w imieniu spółki komandytowej działkę budowlaną? Jeżeli tak to czy prokura musi być wtedy udzielona w formie aktu notarialnego?

Do uzyskania pełnego dostępu konieczne jest logowanie.

Nie masz jeszcze konta?

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • Wniosek o ustanowienie drogi koniecznej pobierz

  • [VAT-UE/C ]– Informacja o wewnątrzwspólnotowym świadczeniu usług pobierz

  • [DRUK ZP-2/PN,NBO,ZOC] Protokół postępowania o udzielenie zamówienia o wartości zamówienia mniejszej niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych, prowadzonego ... pobierz

  • Wniosek o wypłacenie jednemu z małżonków wynagrodzenia przypadającego drugiemu pobierz

więcej