Pytanie

22.03.2010
Nawiązując do dokumentu nr 23166 chciałam ustalić najodpowiedniejszą formę zniesienia współwłasności nieruchomości i dowiedzieć się, czy od przekazanej rekompensaty należy zapłacić podatek? Jeśli tak, to w jakiej wysokości i ewentualnie jak zminimalizować jego wymiar? Czy może to być forma darowizny pieniężnej? Jednocześnie brat chciałby mieć pewność, że przekazana rekompensata i związane z tym przejęcie całej nieruchomości nie będzie mogło być przeze mnie podważane w przyszłości.

Do uzyskania pełnego dostępu konieczne jest logowanie.

Nie masz jeszcze konta?

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • [DRUK ZP-2/WR] Protokół postępowania o udzielenie zamówienia o wartości mniejszej niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych, prowadzonego w trybie zamówienia ... pobierz

  • [KRS-W_OPP] Działalność pożytku publicznego - załącznik do wniosku o rejestrację lub zmianę danych podmiotu w Krajowym Rejestrze Sądowym pobierz

  • ZUS Rw73 oświadczenie emeryta rencisty pobierz

  • Tytuł wykonawczy TYT-3 pobierz

więcej