Pytanie

05.02.2009
W wyniku sądowego działu spadku w skład ,którego wchodziła jedynie działka zabudowana budynkiem mieszkalnym przypadł mi jeden z lokali mieszkalnych wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej. Orzeczenie sądu jest prawomocne. Czy w tej sytuacji mogę już sprzedać nabyty przeze mnie lokal i jakie dokumenty powinienem posiadać? Czy gdybym jednak nie zdecydował się na sprzedaż to mogę obciążyć go hipoteką na zabezpieczenie kredytu bankowego?

Do uzyskania pełnego dostępu konieczne jest logowanie.

Nie masz jeszcze konta?

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • Porozumienie w sprawie skrócenia okresu wypowiedzenia (art. 36 § 6 kp) pobierz

  • Wniosek o rentę socjalną pobierz

  • Wniosek powoda o wezwanie od udziału sprawie w charakterze pozwanego innej osoby pobierz

  • ZUS Z19 Lista płatnicza zasiłków z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa pobierz

więcej