Pytanie

05.02.2009
Jako producent pewnego systemu alarmowego chcemy podpisać umowy z firmami instalatorskimi w całym kraju. Chcielibyśmy, żeby umowę jaką podpisujemy z klientem końcowym(klient końcowy jest w tym przypadku firmą a nie osobą) z upoważnienia podpisywał przedstawiciel firmy instalatorskiej, zmniejszając tym samym nasz udział w procesie. Czy jest to możliwe? Jeśli tak, to jak powinniśmy skonstruować odpowiednie zapisy umowy?

Do uzyskania pełnego dostępu konieczne jest logowanie.

Nie masz jeszcze konta?

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • Porozumienie w sprawie zawieszenia stosowania niektórych przepisów prawa pracy (art.9¹ k.p.) pobierz

  • [KRS-WB] Wspólnicy spółki jawnej, komplementariusze spółki komandytowo-akcyjnej - załącznik do wniosku o rejestrację podmiotu w rejestrze przedsiębiorców pobierz

  • Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości pobierz

  • Załącznik do rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 23 grudnia 2009r. w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących pobierz

więcej