Pytanie

28.01.2009
Mój problem odnosi się do kwestii domen internetowych. Otóż kupiliśmy swego czasu określoną domenę internetową celem promocji naszej działalności oraz metody nauczania, którą stosujemy. Po ok. 2 lat odezwała się inna firma z drugiego końca Polski twierdząca, że posiada licencję do użytkowania tej nazwy i żąda od nas nieodpłatnego przekazania domeny. My stoimy na stanowisku, że możemy ją odstąpić, ale odpłatnie biorąc pod uwagę koszt zakupu oraz utrzymania domeny. Jak ta sprawa wygląda w przepisach prawa? W jaki sposób dojść do kompromisu?

Do uzyskania pełnego dostępu konieczne jest logowanie.

Nie masz jeszcze konta?

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • KRS- Z12 Wniosek o zmianę danych podmiotu w rejestrze przedsiębiorców - europejskie zgrupowanie interesów gospodarczych pobierz

  • [DRUK ZP-2/PN,NBO,ZOC] Protokół postępowania o udzielenie zamówienia o wartości zamówienia mniejszej niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych, prowadzonego ... pobierz

  • NIP-5 Wniosek o potwierdzenie nadania numeru identyfikacji podatkowej pobierz

  • Wniosek o zawezwanie do próby ugodowej pobierz

więcej