Porady prawne

  • 2007-11-20

    Pracuję w spółce jawnej, która planuje przekształcić się w spółkę z o. o. . Czy według obowiązujących przepisów jest to zmiana formy prawnej pracodawcy czy też przejście do zakładu pracy do innego pracodawcy? Czy zmienia się jakoś sytuacja pracowników? Czy ma zastosowanie art. 23¹ Kodeksu Pracy?
    sprawdź odpowiedź

  • 2007-11-20

    Czy jest możliwe, aby dniem rozpoczęcia pracy na umowie o pracę był dzień wolny od pracy np. 1 listopada, czy 1 maja?
    sprawdź odpowiedź

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • [INF-D] Informacja o paliwach silnikowych w składzie podatkowym - z wyłączeniem gazu pobierz

  • Skarga dłużnika na czynności komornika pobierz

  • Wzór tytułu wykonawczego TYT-2A pobierz

  • Pismo zawierające wnioski dowodowe ( w sprawach podlegających rozpoznaniu w postępowaniu uproszczonym) pobierz

więcej