Pytanie

26.05.2009
Czy pracownikowi zatrudnionemu na czas określony, z którym została rozwiązana umowa o pracę należy się odprawa, jeśli tak to w jakiej wysokości? Pracownik miał dwutygodniowy okres wypowiedzenia i został zwolniony z przyczyn ekonomicznych firmy.

Do uzyskania pełnego dostępu konieczne jest logowanie.

Nie masz jeszcze konta?

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • Pozew o obniżenie alimentów pobierz

  • Porozumienie w sprawie skrócenia okresu wypowiedzenia (art. 36 § 6 kp) pobierz

  • ZUS ZFA Zgłoszenie, zmiana danych płatnika składek - osoby fizycznej pobierz

  • Wniosek o ustanowienie drogi koniecznej pobierz

więcej