Pytanie

02.02.2012
Firma nasza zatrudnia 4 pracowników. Ze względów ekonomicznych chcemy zwolnić jednego z nich, który jest zatrudniony od 2006 roku. Wiem, że będzie go obowiązywało 3 miesięczne wypowiedzenie. A co z odprawą pieniężną? W jakiej wysokości i czy w ogóle mu się ona należy?

Do uzyskania pełnego dostępu konieczne jest logowanie.

Nie masz jeszcze konta?

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • [DRUK ZP-1/WR] Protokół postępowania o udzielenie zamówienia o wartości zamówienia równej lub przekraczającej kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych ... pobierz

  • Umowa o ustanowienie zastawu pobierz

  • ZUS Rp7 zaświadczenie o zatrudnieniu wynagrodzeniu pobierz

  • KRS Z21 Wniosek o zmianę danych podmiotu w rejestrze stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji, publicznych zakładów opieki zdrowotnej - organizacja pożytku publicznego, wniosek dotyczy wyłącznie organizacji pożytku publicznego, pobierz

więcej