Pytanie

31.12.2009
Prowadzę firmę handlowa plus usługi transportowe. Czy każda firma musi zatrudnić osobę odpowiedzialną za ochronę przeciwpożarową (art.209 (1), art. 237(11a) kodeksu pracy). Mam zatrudnionych 6 pracowników, czy mnie też dotyczy ten przepis?

Do uzyskania pełnego dostępu konieczne jest logowanie.

Nie masz jeszcze konta?

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • Pozew o nakazanie złożenia oświadczenia woli określonej treści pobierz

  • Porozumienie w sprawie zawieszenia stosowania niektórych przepisów prawa pracy (art.9¹ k.p.) pobierz

  • ZUS ZZU- Zgłoszenie zapytania ubezpieczonego pobierz

  • Informacja o rachunku bankowym ZUS pobierz

więcej