Pytanie

21.11.2007
Czy wypowiadając pracownikowi umowę o pracę pracodawca może udzielić mu w okresie wypowiedzenia urlopu wypoczynkowego, żeby nie wypłacać ekwiwalentu za niewykorzystany urlop?

Do uzyskania pełnego dostępu konieczne jest logowanie.

Nie masz jeszcze konta?

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • Porozumienie o zawieszeniu układu zbiorowego pracy pobierz

  • ZUS Rp-1R Wniosek o rentę z tytułu niezdolności do pracy pobierz

  • KRS- Z7 Wniosek o zmianę danych podmiotu w rejestrze przedsiębiorców - przedsiębiorstwo zagraniczne w rozumieniu art. 36 pkt 11 ustawy o krajowym rejestrze sądowym pobierz

  • ZUS Rp7 zaświadczenie o zatrudnieniu wynagrodzeniu pobierz

więcej