Pytanie

08.04.2013
Mam umowę o pracę na czas określony, która ulegnie rozwiązaniu z końcem sierpnia. Już teraz pracodawca poinformował mnie, że nie podpisze ze mną kolejnej umowy. Czy w związku z tym mogę skorzystać z prawa do dni wolnych na poszukiwanie pracy na podstawie Kodeksu pracy?

Do uzyskania pełnego dostępu konieczne jest logowanie.

Nie masz jeszcze konta?

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • [PIT-2] - Oświadczenie pracownika dla celów obliczania miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych pobierz

  • [DRUK ZP-1/WR] Protokół postępowania o udzielenie zamówienia o wartości zamówienia równej lub przekraczającej kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych ... pobierz

  • [VAT-24] - Wniosek o wydanie zaświadczenia potwierdzającego brak obowiązku uiszczenia podatku od towarów i usług z tytułu przywozu z innego państwa członkowskiego środka transportu pobierz

  • Wniosek o wszczęcie egzekucji z wynagrodzenia za pracę pobierz

więcej