Pytanie

02.03.2010
Czy zamawiający może na podstawie art. 69 i 70 pzp wystosować zapytanie o cenę na usługę pt. „nadzór inwestorski nad budowaną halą sportową”. Zaznaczyć trzeba, że wartość zamówienia jest mniejsza niż kwota określona w przepisach na podstawie art. 11 ust. 8 pzp.

Do uzyskania pełnego dostępu konieczne jest logowanie.

Nie masz jeszcze konta?

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • [WZP-1M] Deklaracja o wysokości zysku (straty) osiągniętego przez przedsiębiorstwo państwowe i o wypłatach z zysku pobierz

  • KRS- WI Dyrektorzy wykonawczy - załącznik do wniosku o rejestrację lub o zmianę danych podmiotu w rejestrze przedsiębiorców pobierz

  • Umowa zamiany pojazdu samochodowego pobierz

  • [DRUK ZP-1/DK] Protokół postępowania o udzielenie zamówienia o wartości zamówienia równej lub przekraczającej kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych ... pobierz

więcej