Pytanie

01.04.2010
Pytanie dotyczy formy udzielenia zamówienia poprzez zapytanie o cenę. Gmina wysłała do firm zapytanie o cenę na realizację usługi wykonania dokumentacji (wartość nie przekraczająca 14.000 euro), w tym również do naszej firmy. Wygrała firma z ceną najniższą. Jest jeden problem, firma ta fizycznie nie wykona dokumentacji. Już wysłała zawiadomienie do gminy, iż zostanie do niej wysłana lista firm z których gmina może wybrać jedną oraz podpisać umowę. Czy takie działania są prawnie możliwe, czy istnieje przesłanka do unieważnienia postępowania?

Do uzyskania pełnego dostępu konieczne jest logowanie.

Nie masz jeszcze konta?

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • Uchwała Rady Gminy w sprawie ustalenia stawek procentowych opłaty adiacenckiej pobierz

  • [PIT-6/6L]Deklaracja do wymiaru zaliczek podatku dochodowego od dochodów z działów specjalnych produkcju rolnej pobierz

  • [DRUK ZP-1/NBO] Protokół postępowania o udzielenie zamówienia o wartości zamówienia równej lub przekraczającej kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych ... pobierz

  • [PCC-3/A] Informacja o pozostałych podatnikach pobierz

więcej