Pytanie

22.04.2009
Wykonawca zamówienia publicznego nie uzyskał od inwestora referencji za usługi, których nie wykonał w terminie. Czy taki wykonawca ma prawo wystawić referencje dla swojego podwykonawcy za część robót? Czy wykonawca może wystawiać referencje dla swoich podwykonawców jeśli nie posiada takich referencji od inwestora?

Do uzyskania pełnego dostępu konieczne jest logowanie.

Nie masz jeszcze konta?

Zadaj pytanie

Wzory pism

  • [VAT-12] Skrócona deklaracja dla podatku od towarów i usług w zakresie usług taksówek osobowych opodatkowanych w formie ryczałtu pobierz

  • [ORD-IN/A] Załącznik do wniosku o wydanie interpretacji indywidualnej pobierz

  • [DRUK ZP-2] Protokół postępowania o udzielenie zamówienia o wartości zamówienia mniejszej niż kwoty określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych pobierz

  • ZUS Z-7 Zastępcza asygnata zasiłkowa pobierz

więcej